Нарада з питань заходів державного контролю під час обстеження зелених насаджень

7 квітня 2015 року у Державній Азовській морській екологічній інспекції відбулася робоча нарада щодо вдосконалення взаємодії Держекоінспекції та органів місцевого самоврядування при обстеженні зелених насаджень, що підлягають видаленню, та про порядок оформлення з даного питання відповідних документів.

У нараді приймали участь представники районних адміністрацій м. Маріуполя та МКП Зеленого будівництва – члени постійно діючих комісій з питань обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. На інших підконтрольних територіях будуть також проведені виїзні засідання.

Начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Нежвицький Віталій Юрійович, зазначив, що з метою посилення заходів державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час обстеження зелених насаджень та виконання вимог Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045, за дорученням Державної екологічної інспекції України, Державна Азовська морська екологічна інспекція організовує ведення Реєстру участі у складі комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості, що запроектовані під знесення, який буде розміщено та регулярно поновлено на офіційному веб-сайті  http://azovseaeco.gov.ua.

Під час наради були також розглянуті та обговорені актуальні проблемні робочі питання, наприклад, такі як визначення відновної вартості зелених насаджень, можливість створення на рівні міста спрощеної Методики, пошкодження дерев в умовах стихійного вітру тощо. 

Додаткова інформація