ГРОМАДСЬКА РАДА

 

 

Наказ Про затвердження складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції

 

Склад Громадської ради 

 

Затверджене положення про Громадську раду при Державній Азовській морській екологічній інспекції

 

 

Протокол 

Установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції від 29.09.2017 року

 

 

Згідно Протоколу №1 від 19.09.2017року засідання ініціативної групи з  підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції повідомляємо, що установчі збори за участі представників громадянського суспільства по формуванню складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції відбудуться 29 вересня 2017 року в приміщенні Державної Азовської морської екологічної інспекції (м. Маріуполь, пр. Нахімова, 76). Початок зборів о 15-00 год.

Завантажити

 

Наказ Державної Азовської морської екологічної інспекції "Про внесення змін до наказу Державної Азовської морської екологічної інспекції від 01.08.2017 року №200"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про формування складу Громадської ради

при Державній Азовській морській екологічній інспекції

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) наказом начальника від 01.08.2017року №200  «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу громадської ради при ДАМЕІ» було сформовано ініціативну групу. До її складу увійшли 6 осіб: 5 представників від інститутів громадянського суспільства та 1 представник Державної Азовський морської екологічної інспекції.

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ З МЕТОЮ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕРЖАВНІЙ АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ ІНСПЕКЦІЇ (ДАМЕІ)!

До Громадської ради при ДАМЕІ можуть бути обрані представники:

 • громадських, релігійних, благодійних організацій;
 • творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань;
 • асоціацій;
 • організацій роботодавців та їх об’єднань;
 • недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Примітка: інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Для цього необхідно:

 1. Подати до 30.08 2017 року(включно) до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок – додаток №1).

Документи надавати у паперовому та електронному вигляді з описом до відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ ДАМЕІ  на адресу: вул. Соборна,26, м. Генічеськ, Херсонська область, 75500 або передати особисто (пр.Нахімова, 76, м. Маріуполь, Донецька область) . У разі надсилання документів поштою – з описом вкладення кур’єрською доставкою на ім’я Думан Оксана Вікторівна), електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (рекомендований формат електроних скан-копій : «.pdf»  або «.jpg»).

 

 1. До заяви в обов’язковому порядку додаються:
 • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (витяг з протоколу);
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (зразок – додаток №2);
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;
 • витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
 • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних (зразок – додаток №3);
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності); (рекомендований обсяг – до 2 сторінок формату аркуша А4, шрифт Times New Roman, кегель 12) (зразок – додаток №4);
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 1. Прийняття заяв для участі у проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 30.08.2017 року  о 17.00.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції  планується провести 29.09.2017 року (більш детальну інформацію про час і місце проведення буде повідомлено додатково).

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад Громадської ради при ДАМЕІ (не більше 35 осіб).

Довідки та консультації за телефоном:

+38 (0629) 379448 Думан Оксана Вікторівна

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

Наказ Державної Азовської морської екологічної інспекції про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції

Завантажити

Повідомлення

Відповідно до наказу Державної Азовської морської екологічної інспекції від 28.07.2017 року №197 визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної Азовської морської екологічної інспекції від 06.07.2017 року № 157.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення

про формування складу Громадської ради

при Державній Азовській морській екологічній інспекції

 

      Державна Азовська морська екологічна інспекція керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розпочинає роботу з формування складу Громадської ради.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції відбудуться 10.08.2017 р. об 11.00 у адміністративній будівлі Державної Азовської морської екологічної інспекції за адресою: Маріуполь пр. Нахімова, буд.76.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники  громадських, єднань, творчих спілок, благодійних організацій, професійних спілок та їх об асоціацій, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

Документи необхідно надсилати ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції поштою(75500, Херсонська область, м.Генічеськ, вул.. Соборна, 26) або передати особисто  (м. Маріуполь, пр. Нахімова, б. 76,)  у термін до 10.07.2017 року включно.

Електронні скан-копії інформації про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік та біографічних довідок делегованих ними представників необхідно надавати також на e-mail: azov@dei.gov.ua (рекомендований формат електронних скан-копій: «.pdf» або «.jpg»).

Довідка за телефоном:  0629 37-94-48 (Думан Оксана Вікторівна)

 

                             

 

 

НАКАЗ

 

«06»        07          2017 р.                                                              №157

 

Про утворення ініціативної групи

з підготовки установчих зборів

формування складу Громадської ради

при ДАМЕІ

 

            Керуючись  Постановою КМУ від 03.11.2010р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  з метою забезпечення відкритості та прозорості у діяльності  Державної Азовської морської екологічної інспекції (далі –ДАМЕІ) 

НАКАЗУЮ:

 1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради  (далі – Ініціативна група) при   ДАМЕІ,  у складі згідно з додатком.
 2. Начальнику відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Думан О.В. забезпечити:

- координацію та методичне забезпечення діяльності Ініціативної групи;

- оприлюднення складу Ініціативної групи на офіційному веб-сайті  ДАМЕІ.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник                                                                              Зуб Г.В.

 

                                                        

 

                                                                                                                                   Додаток до наказу ДАМЕІ 

                                                                                                                                   06.07.2017 року №157

Склад

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для  формування складу Громадської ради при  ДАМЕІ

№ п/п

ПІБ члена ініціативної групи

Назва ГО/назва посади   (в ДАМЕІ)

Примітка

1

Кашпор Едуард Анатолійович

ГО «Маріупольська спілка учасників АТО» (МСУ АТО)

 

2

Кірєєв Сергій Вікторович

ГО «Маріупольська спілка учасників АТО» (МСУ АТО)

 

3

Гайченко Ігор Олександрович

ГО «Маріупольська спілка учасників АТО» (МСУ АТО)

 

4

Ануприєв Павло Миколайович

ГО «Національний рух молоді Маріуполя» (НР ММ)

 

5

Мартовський Віктор

Олександрович

ГО «Маріупольський громадський люстраційний відділ «Молот»

 

6

Пашевський Вадим Валентинович

ГО «Маріуполь – Патріот»

 

7

Думан Оксана

Вікторівна

 

Начальник  відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної Азовської морської екологічної інспекції (ДАМЕІ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація