Конкурс!

Державна Азовська морська екологічна інспекція оголошує проведення конкурсу приуроченого до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Умови конкурсу: у термін з 27 квітня по 29 травня надати творчі роботи до Держекоінспекції.

Територія проведення: м. Маріуполь Донецької області, м. Бердянськ Запорізької області, м. Генічеськ Херсонської області.

Завдання: розкрити тему: «Я – Природа».

Порада: автор має відобразити, що людина – є невід’ємною частиною довкілля;  наприклад, можна загострити увагу на багатостраждальному навколишньому природному середовищі України, що потерпає нині не лише від техногенного навантаження, а й від бойових дій.

Ми навмисно не станемо обмежувати авторів суворими рамками. Проявіть свій хист та перетворіть власні творчі ідеї у гарні роботи, нехай світ побачить їх на власні очі!

Категорії:

«Малюнки»

вік від 5 до 12 років (5-8; 9-12 рр.)

Формат малюнку – А4, А3*

«Саморобки»

вік від 9 до 20 років (9-14; 15-20 рр.)

Hand-made*

*(відповідальність за порушення авторських прав у всіх категоріях несе учасник)

До творчої роботи обов’язково додати особисту інформацію, із зазначенням ПІБ учасника, персональних контактних телефонів (для учасників, які молодше 16 років, додатково надати контактні телефони батьків та зазначити їх ПІБ), дати народження, а також - короткий опис творчої роботи (який автор вклав у неї сенс).

При визначенні переможців буде враховуватися оригінальність та повнота розкриття теми, якість та душевність робіт учасників.

Нагородження відбудеться 5 червня 2015 року. Переможці отримають дипломи і грамоти від Державної Азовської морської екологічної інспекції та пам’ятні подарунки.

Контакти

Питання з приводу конкурсу можна поставити відповідальній за проведення конкурсу особі за телефоном 067-58-85-663.

Роботи надсилайте за офіційною електронною адресою (окрім Hand-made): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), або поштою: 87517 Донецька область, м. Маріуполь, пр-т Нахімова,76, також приносьте роботи до головного офісу Держекоінспекції (не виключні й інші варіанти, деталі за контактним телефоном).

 

Додаткова інформація