Антикорупційні заходи у Державній Азовській морській екологічній інспекції

У Державній Азовській морській екологічній інспекції в межах повноважень проводиться робота з практичної реалізації вимог нормативно-правових актів антикорупційного спрямування.

З метою ознайомлення з новим антикорупційним законодавством організовано проведення щотижневих семінарів – навчань. У колективі Держекоінспекції постійно проводиться організаційна та роз’яснювальна робота згідно змін у чинному законодавстві щодо запобігання, виявлення і протидії корупції.

У рамках системи службової підготовки працівниками Держекоінспекції вивчено вимоги Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення». Питання щодо недопущення проявів корупційних діянь постійно знаходиться під контролем керівника Державної Азовської морської екологічної інспекції.

Затверджений план заходів на даний час вже став дієвим інструментом, який дає можливість проводити певні профілактичні, роз’яснювальні та попереджувальні роботи серед працівників Держекоінспекції, що в свою чергу попереджує запобігання негативним корупційним проявам у майбутньому.

Було проведено ознайомлення держслужбовців із Законом  України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України», який набрав чинності 04.06.2014 року. Відбулося атестування працівників Державної Азовської морської екологічної інспекції знань антикорупційного законодавства з урахуванням зазначених змін. За отриманими результатами залік проведено успішно. Усі учасники (42 держслужбовця) підтвердили свої знання антикорупційного законодавства, інші не брали участь з поважних причин.

Також головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції проводиться інструктаж працівників Державної Азовської морської екологічної інспекції, які направляються на перевірку природоохоронної діяльності підприємств, щодо недопустимості скоєння корупційних правопорушень та ведеться журнал інструктажу. 

Надаємо для ознайомлення  установчі документи:

НАКАЗ ПРО УТВОРЕННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАЛІКУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

Додаткова інформація