ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

21 КВІТНЯ - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, в Україні відзначається День навколишнього середовища. Цього року Український День довкілля припадає на 21 квітня.

Започаткуванням свята була Стокгольмська конференція з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього ж дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

 

Не зважаючи на те, що кожен українець знає в наскільки сильно забрудненому навколишньому середовищі він живе: щоденно вдихає повітря, отруєне роботою автомобілів, промислових заводів та іншими видами виробництва, п’є забруднену воду, вживає неякісні харчові продукти, які містять небезпечні хімічні речовини. Але не кожен розуміє, на скільки проблема забрудненого навколишнього середовища актуальна сьогодні.

Та, в будь-якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля та розвитку екологічної свідомості як на індивідуальному, так і на суспільному рівні. Навіть якщо вже сьогодні хтось відмовиться від поїздки транспортом, посадить дерево, або прибере сміття в своєму дворі, це буде значним досягненням загальної мети.

Додаткова інформація