ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

21 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛІСУ

Традиція святкування Всесвітнього дня захисту лісів була заснована в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати значення власних лісових ресурсів.

Ліси – легені нашої планети, вони мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення – беруть участь у формуванні клімату планети, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси.  Вони являють собою найбільш біологічну різноманітну екологічну систему всієї суші, в якій мешкає і росте більше половини всіх наземних видів тварин, комах і різноманітних рослин, забезпечують їжу і здорове середовище для людей, допомагають зберегти родючість ґрунтів і ландшафти.  

Ліси є загальним надбанням людства, тому сьогодні проблема збереження лісів України стоїть дуже гостро. Адже, не має жодного регіону в країні, де б не існувало порушень у лісовій зоні, таких як незаконна вирубка лісових насаджень, пожежі, утворення стихійних сміттєзвалищ тощо.

 

Всесвітній день лісу це ще одна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня та нагадати людству про справжні цінності,сформувати  екологічну свідомість, культуру поведінки на природі, бажання щодо висадки дерев та створення нових лісових насаджень

Додаткова інформація