График прийому громадян
ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

ПЕРЕНЕСЕНО СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ВІДНОСНО ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ПРИАЗОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

Сьогодні 01.03.2018 року у залі Мелітопольського міськрайонного суду  Запорізької області, знову не відбулося судове засідання відносно заступника директора Приазовського Національного природного парку - Валерія Санько.

Як вбачається з позову предметом спору є оскарження постанови про накладання адміністративного стягнення Державною Азовською морською екологічною інспекцією на Санько В. за невиконання приписів (а саме за не прийняття мір по розчистці промоїни, яка з’єднує Молочний лиман з Азовським морем), що призвело до масштабної загибелі риби 24 вересня 2017 року.

 

Вже втретє позивач не з’являється на засідання суду та знову звертається з клопотанням перенести засідання суду у зв’язку з перебуванням на лікарняному.

Звертаємо увагу на те, якщо суд скасує постанову про накладання адміністративного стягнення стовно цієї справи, Приазовський Національний природний парк може взагалі не нести відповідальності за масову загибель риби та вести  повну бездіяльність по відношенню до навколишнього природного середовища.

Наступне засідання відбудеться 29 березня 2018 року, та сподіваємось справа буде розглянута, а судом прийняте правильне рішення на користь держави та відповідальна особа буде покарана згідно чинного законодавства.

Джерело: http://ria-m.tv/news/110391/sud_po_zamoru_ryibyi_v_molochnom_limane_snova_perenesli.html

Додаткова інформація