ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

15 КВІТНЯ - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Цього року  Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 15 квітня.

Головна мета свята — підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Кожного року до «Дня довкілля» співробітники Державної Азовської морської екологічної інспекції долучаються до акції, прибираючи прилеглу територію, висаджуючи кущі, дерева та квіти.

Цей рік не став винятком, та держінспекторами було висаджено 17 дерев такі як липа, горобина, акація та береза.

Сподіваємося, що власним прикладом зможемо надихнути мешканців міст, селищ навести лад у власному дворі чи біля під’їзду. А також показати підростаючому поколінню як потрібно підтримувати та бережно ставитись до довкілля.

Додаткова інформація