ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

ПОРУШЕННЯ УМОВ ПРОМИСЛУ

 

 

Минулого тижня, 21 березня 2017 року, в ході здійснення державного нагляду за проведенням промислового лову риби, Держінспекторами було виявлено два факти порушення, що були допущені рибопромисловим підприємством при здійснені промислу бичка в акваторії Азовського моря в районі смт. Ялта, Мангушського району, Донецької області.

Двома бригадами прибережного лову виловлено рибу, яка не відповідала нормам промислового розміру та промисел якої в даний час в даному місці заборонено. Виловленою рибою виявились: піленгас – 761 одиниця, камбала–калан азовська – 47 одиниць, та черноморсько-азовський оселедець – 9 одиниць.

Майже вся незаконно добута риба ще не надала потомство, тому згідно чинного законодавства цю рибу потрібно було випустити в природне середовище.

За даним фактом Держінспекторами складені відповідні матеріали, які будуть направлені до суду для притягнення винних осіб до відповідальності.

На даний час матеріали направлені до органів рибоохорони для визначення обсягів збитків та розмір грошового стягнення за незаконне добування водних біоресурсів.

При цьому примірний розрахунок збитків заподіяних внаслідок порушення правил промислового рибальства склав більше 1 млн. грн.


 

В котрий раз, закликаємо усіх рибалок додержуватись умов промислу, в першу чергу, щоб не завдавати шкоди відтворенню водних біоресурсів!

Додаткова інформація