ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

22 березня - Всесвітній день водних ресурсів

"Вода, у тебя нет ни вкуса, ни цвета, ни запаха, тебя невозможно описать,

тобой наслаждаются, не ведая, что ты такое. Нельзя сказать, что ты необходима для жизни: ты — сама жизнь. Ты наполняешь нас радостью, которую не объяснить нашими чувствами."                              Антуан де Сент-Экзюпери

22 березня 1993 Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй проголосила Всесвітнім днем водних ресурсів.

Ідея про проведення такого свята вперше прозвучала на конференції ООН, яка була присвячена розвитку та охороні навколишнього середовища. Ця подія відбулася в Ріо-де-Жанейро у 1992 році.

У 2017 році тема Всесвітнього дня води - стічні води, а компанія під гаслом «Навіщо витрачати воду?» присвячена скороченню обсягів і повторного використання стічних вод.

Всесвітній день води є можливістю нагадати кожній людині про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища та здоров'я кожного з нас. Тільки уявіть70% території нашої планети покриті водою. При цьому пити можна тільки 1% цієї води

Тому закликаємо, кожного разу коли вчасно забуваємо закрити кран на кухні чи у ванній кімнаті, пам'ятати що в першу чергу ми наносимо непоправної шкоди собі, родині та природі навколо нас. 

Додаткова інформація