ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

СПРОСТУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

  Останнім часом в інтернет мережі збільшилися випадки розповсюдження  недостовірної інформації відносно державних органів.  Не стала винятком діяльність Державної Азовської морської екологічної інспекції. Будь-яка публікація відповідного змісту має неймовірний вплив на громадськість. Так, 19 грудня 2016 року у засобах масової інформації (Інтернет ресурси http://golos.zp.ua/proisshestvija/50559/gosjekoinspekciju-zaporozhja-obvinjajut-v-brakonerstve-fotohttp://hronika.info/kriminal/193747-zaporozhskih-ekologov-obvinili-v-brakonerstve.html ) з’явилися статті,  в яких  зазначено,  що «Запорожских экологов обвинили в браконьерстве», а також «Сотрудники Государственной рыбоохраны Запорожской области якобы ставят сети в акватории Азовского моря», де надаються фото автомобіля з емблемами Державної екологічної інспекції.

 

 

  Державна Азовська морська екологічна інспекція зазначає, що це черговий приклад перекручування інформації для дискредитування державних органів.   

  Так, по-перше, зазначений транспортний засіб на якому нанесені емблеми Державної екологічної інспекції належить Державній Азовській морській екологічні інспекції, а   зазначеного в статтях державного органу «Государственная рыбоохрана Запорожья» взагалі не існує.

 

  По-друге, зазначаємо, що 18.12.2016 року в ході здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Азовського моря був зафіксований факт незаконного здійснення рибальства. Громадянин сел. Кирилівка в районі сел. Степок (Коса Федотова, Якимівський район, Запорізька область) незаконно за допомоги гумового човна встановив в акваторії Азовського моря чотири заборонених знарядь лову – зяберні сітки та при виході на берег був затриманий.  Сам порушник добровільно зняти з водойми встановлені знаряддя лову відмовився, для чого Держінспектором був застосований відповідний моторний човен. При цьому з водойми, акваторія якого віднесена до Приазовського національного природного парку, було знято чотири незаконно встановлені зяберні сітки. Безумовно, погодні умови, які призводили до обмерзання катеру, потребували тривалого часу для зазначеної роботи.  Відносно порушника складені адміністративні матеріали за ст. 91 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», які будуть спрямовані до Якимівського районного суду для притягнення його до відповідальності. Знаряддя лову вилучені.

 

  Зазначеними діями вдалось уникнути шкоди заподіяної державі внаслідок незаконного здійснення рибальства на території природно-заповідного фонду України.

 

Додаткова інформація